ALLEGRA TAB 120MG FILMOMH TABL 20 X 120MG

ALLEGRA TAB 120MG FILMOMH TABL 20 X 120MG
€ 11,31
CNK: 2969913

Allegra tab bevat fexofenadine hydrochloride, dat een antihistaminicum is.

Allegra tab 120 mg wordt gebruikt bij volwassenen en adolescenten vanaf 12 jaar om de symptomen van hooikoorts (seizoensgebonden allergische rhinitis) te verlichten, zoals niezen, jeukende neus, loopneus of verstopte...

Lees meer
In voorraad

Verzonden geneesmiddelen kunnen niet terug genomen worden, behalve in geval van gebrek. Raadpleeg een behandelend arts of uw apotheker indien er bijwerkingen optreden.

Heb je vragen over dit product?

Bel ons voor snelle hulp of advies.

014 58 85 75

Allegra tab bevat fexofenadine hydrochloride, dat een antihistaminicum is.

Allegra tab 120 mg wordt gebruikt bij volwassenen en adolescenten vanaf 12 jaar om de symptomen van hooikoorts (seizoensgebonden allergische rhinitis) te verlichten, zoals niezen, jeukende neus, loopneus of verstopte neus en jeukende, rode en waterige ogen.

Op voorschrift Nee
Bijsluiter Download bijsluiter
Gebruik

Voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar

De aanbevolen dosis is één tablet (120 mg) per dag.

Neem uw tablet met een beetje water voor een maaltijd.

Toepassing

Allegra tab 120 mg wordt gebruikt bij volwassenen en adolescenten vanaf 12 jaar om de symptomen van hooikoorts (seizoensgebonden allergische rhinitis) te verlichten, zoals niezen, jeukende neus, loopneus of verstopte neus en jeukende, rode en waterige ogen.

Samenstelling

De werkzame stof in Allegra tab is fexofenadine hydrochloride. Elke tablet bevat 120 mg fexofenadine hydrochloride. De andere stoffen in Allegra tab zijn: Tabletkern: microkristallijne cellulose, gepregelatiniseerd maïszetmeel, natrium croscarmellose, magnesiumstearaat.

Filmomhulling: hypromellose, povidon K30, titaniumdioxide (E171), colloïdaal watervrij siliciumdioxide, macrogol 400, rood ijzeroxide (E172) en geel ijzeroxide (E172).

Eigenschappen

Allegra tab bevat fexofenadine hydrochloride, dat een antihistaminicum is.